צרו איתנו קשר

עורך דין ענאן חמאם

עורך דין ענאן חמאם

לעורך דין ענאן חמאם ניסיון של שנים רבות בתחום ניוד העובדים, מישראל לחו"ל ומחו"ל לישראל, והכל תוך מתן מענה מקצועי לדרישות לקוחותיו, ותוך ראיה עתידית לצורכיהם וצפי הצמיחה שלהם בתחום עיסוקם.

חברות ומפעלים רבים בישראל מתקשים למצוא כוח אדם מתאים לפרויקטים שונים וחשובים, אך בשל מחסור בכוח אדם מקצועי מתאים בתחומים מסוימים, אותן חברות ומפעלים אינם יכולים לסיים את עבודתם בזמן ובשל כך מפסידים סכומי עתק. חלק מהשירות המשפטי שניתן על ידי עו"ד ענאן חמאם הוא אבחון המחסור בעיתוי הראוי, הצגת הבעיה באם לא יונפקו אשרות עבודה לאותם מפעלים וההפסד אשר ייגרם למשק הישראלי בהעדר אותו כוח אדם איכותי.

הניסיון שצבר עו"ד חמאם בעבודה משותפת אל מול חברות, מפעלים וקבלנים רבים בישראל, מעניק למשרדנו את הערך המוסף בהבנה מעמיקה לצרכים האמתיים של כלל לקוחותינו ומאפשר לנו להציגם בצורה הברורה והשקופה ביותר. המומחיות וההבנה המעמיקה של עו"ד חמאם בכל תחום דיני ההגירה מקל על לקוחותינו לקבל אשרות עבודה בתחומים רבים אשר משרדנו מתמחה בהם, אותה מומחיות מקלה על הלקוחות להתמקד ולפתח את עסקיהם, בעוד אנו מתכננים את מהלכיהם המשפטיים העתידיים בהקשר לאשרות העבודה בבטחה כך שכל הצעדים שינקטו מתחילת הדרך ישרתו היטב את מטרותיהם בעתיד. עורך הדין חמאם מעניק שירות מקצועי ומהיר תוך מתן דגש על ליווי כל לקוח באופן אישי עד שיגיע ליעדו בהתאם לצרכים והרצון שלו, תוך לקיחת בחשבון השלכות קבלת כל החלטה זו או אחרת מבחינה משפטית ואישית לחיי היום-יום של הלקוח. מרבית לקוחותינו טרם קבלת החלטות משמעותיות, מתייעצים עמנו ומקבלים פרספקטיבה אחרת, ו/או מחזקת להחלטותיהם בשילוב מענה מקצועי, אמין ומהיר. משרדנו חרט על דגלו עקרונות חשובים כגון מתן שירות שקוף, אישי ואמין – אתנו אתה מתכנן עתיד בטוח ומחושב יותר!

צרו איתנו קשר
  • בשליחת הטופס אני מאשר/ת קבלת מידע לטלפון ו/או לאימייל
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
צרו איתנו קשר
  • בשליחת הטופס אני מאשר/ת קבלת מידע לטלפון ו/או לאימייל
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
התחל שיחה בווצאפ
היי, איך אפשר לעזור?
שלום איך נוכל לעזור?